Deze sfeervol ingerichte vrijstaande villa, gelegen tussen de wijngaarden met uitzicht op de Mont Ventoux, ligt op 4 km afstand van het dorpje Saint-Pierre-de-Vassols, tussen de plaatsen Mormoiron en Bédoin. De villa heeft een mooie, goed onderhouden omheinde tuin met een grasveld, verschillende bomen en een overdekt terras. U kunt heerlijk luieren bij het fraaie omheinde privé zwembad (10 x 4 m) of een verfrissende duik nemen.
In de omgeving vindt u tal van pittoreske dorpjes zoals Crillon-le-Brave (2 km), Bédoin (5 km) en Vaison-la-Romaine (20 km). Het is de moeite waard een tochtje te maken door het adembenemende glooiende landschap, dat wordt afgewisseld door vele wijngaarden en oude dorpjes. Bij het plaatsje Mormoiron ligt een recreatiemeertje waar je kunt vissen en zwemmen.
Ook zijn er veel fiets- en wandelroutes naar de indrukwekkende berg de Mont Ventoux en "Les Dentelles de Montmirail". De antiekstad l'Isle-sur-la-Sorgue (25 km), ook wel het Venetië van Frankrijk genoemd, is ook zeker een bezoek waard. De steden Avignon en Orange bevinden zich op 35 km afstand.
Oppervlakte huis : 160 m²
Fantastisch huis. Alles is er aanwezig. Goede bedden. Goede douche. Gezellige living . Je hebt in de tuin voldoende schaduwplekken en ook aan het zwembad is het heerlijk om te vertoeven. Je hebt een gezellige lounge aan het zwembad en zelfs een ijskast om alles koel te houden. De tuin is ook volledig omheind en overzichtelijk. De hond heeft een fantastische tijd beleefd. Ook het zwembad is voozien van een hek dus kan je dit deel mooi afsluiten. Vanuit het huis heb je zicht op de Mont Ventoux. Prachtige omgeving om te wandelen. Er is een heel deftige supermarkt (Utile) op +/- 500m van het huis. De enige minpuntjes die wij ondervonden hebben is de nogal drukke weg en de niveauverschillen in het huis wat voor minder mobiele mensen wat lastig is. Voor de rest is dit huis zeker en vast een aanrader ! Desondanks de (voor ons) minpuntjes was het een zeer leuke vakantie.
Aankomst was heerlijk, maar wat wil je als de zon lekker schijnt. Het voelde als het beeld op de foto. Leuk huis met voldoende ruimte en voorzieningen, fijne tuin en een mooi zwembad waar we helaas nog geen gebruik van konden maken.