Deze moderne, aantrekkelijke villa met privé zwembad ligt in het centrum van het plaatsje Valtura. Voor een dagje strand hoeft u niet ver te rijden want de zee ligt al op 4 km afstand. De bekende stad Pula met haar bezienswaardigheden, vele leuke winkeltjes en een mooie jachthaven ligt op 10 km afstand en is zeker een bezoek waard. Voor wie geen zin heeft om er op uit te gaan biedt het privé zwembad met ligbedden uitkomst. Of de naastgelegen jacuzzi! Voor wie liever de schaduw op zoekt, is er een ruim, overdekt terras met tuinmeubilair.
Villa Kina wordt omringd door een olijfboomgaard en is verdeeld over drie etages. De inrichting is modern en luxe. Op de begane grond vindt u de woonkamer met toegang tot de tuin, een keuken en een apart toilet. Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers, beiden met terras waarvan een met sauna, en een badkamer. De tweede verdieping beschikt over een slaapkamer met badkamer en een ruim terras met prachtig uitzicht over de zee en de omgeving. De naast gelegen dependance beschikt over een woonkamer, een galerij slaapkamer en een badkamer. Deze villa is van alle gemakken voorzien, een echte aanrader!
Oppervlakte huis : 170 m²
Goede ontvangst en een heel mooi huis!
Accomodatie was prachtig, omgeving lekker rustig
Alles was fantastisch aan de woning zoals beschreven in de advertentie. Alleen overwegen we volgende keer om met het vliegtuig te gaan amper +/- 4 km van de vakantie woning door de enorme onnodige wachttijden aan de kroatische grens!!!