Een selectie van onze vakantiehuizen in Cazals

Alle vakantiehuizen in Cazals
Frankrijk, Zuid-Frankrijk, Cazals
6 personen
3 slaapkamers
10 personen
3 slaapkamers
8 personen
4 slaapkamers
6 personen
3 slaapkamers

Vakantiehuizen in de omgeving van Cazals

Frankrijk, Zuid-Frankrijk, Marminiac
6 personen
2 slaapkamers
4 personen
2 slaapkamers
Frankrijk, Zuid-Frankrijk, Montcléra
6 personen
3 slaapkamers
Frankrijk, Zuid-Frankrijk, Gindou
8 personen
3 slaapkamers
8 personen
3 slaapkamers
8 personen
4 slaapkamers

Vakantie in Cazals

  • Toeristische info

Cazals is een plaatsje met die typisch Franse charme. Zo wordt er op zondag markt gehouden; verse producten, zó van het platteland en de Franse Franc is er een Euro waard! Ook is er een recreatiemeer met een strandje, speeltuin en verhuur van waterfietsen. De omgeving is ook niet mis en aan originaliteit ontbreekt het niet.

Bezoekt u maar eens het schattige plaatsje Les Arques (6 km) met het Zadkine-museum en prima restaurant La Récréation. De beeldhouwer heeft trouwens de restauratie van het hier gelegen eeuwenoude kerkje gefinancierd. Ook indrukwekkend - maar wel pompeuzer - is het enorme kasteel van Bonaguil (29 km). Bezoek ook het middeleeuwse Gourdon (20 km, tevens zwemmeer) en Cahors (29 km) om zijn vestingbrug te bezichtigen of een lekker dagje te shoppen.

In Puy-l'Evêque (24 km) kunt u kano's huren voor een tochtje over de rivier de Lot. Die ander rivier, de Dordogne, ligt op 27 km. Hier liggen de kastelen van Milandes (van Josephine Baker) en de rivalen Castelnau en Beynac op u te wachten. En pittoreske plaatsjes als Domme (26 km) en La Roque-Gageac (29 km). Zwembad in Salviac (7 km). Kleine supermarkt, bakker, restaurant, tennisbaan, bank en postkantoor in Cazals. Fietshuur in Villefranche-du-Périgord (15 km). Golfen bij Belvès (28 km, 18 en 9-holes) en Vitrac (29 km, 9-holes).