De goudgelen natuurstenen waarmee dit comfortabele, vrijstaande vakantiehuis in Prats-du-Périgord is gebouwd, zijn typisch voor de Périgord. Je bent hier dus helemaal 'thuis'. Op dit schitterende plekje heb je de beschikking over een groot, gezamenlijk zwembad met duikplank (100 meter van huis).
Aan twee zijden van het huis beschik je over een terras met barbecue, ook de grote tuin kan optimaal benut worden. Je zit hier helemaal privé. Gedurende de maanden oktober tot april worden verwarmingskosten ter plaatse gerekend.
Vanuit je huis maak je mooie wandelingen in de bossen die rond Prats-du-Périgord liggen. De vele mooie dorpjes in de omgeving verwelkomen je ook graag. Deze streek kent vele middeleeuwse plaatsjes. Oude bastidedorpjes als Villefranche-du-Périgord (8 km), Monpazier (10 km) en Belvès (8 km) moet je gezien hebben. Hier tref je mooie markthallen, fraaie pleinen en prachtige historische huizen. In Mazeyrolles (7 km) kan er paard worden gereden.
Volg de Dordogne per auto, maar vooral ook per kano. Bij Siorac-en-Périgord (15 km) kun je een kano of kajak huren. Hier vind je tevens een strandje. Een ander actief uitstapje onderneem je naar de grotten bij Les Eyzies-de-Tayac-Sireuil (39 km). Leuk en leerzaam voor jong en oud.
Oppervlakte huis : 70 m²
Huis was netjes, van alles voorzien en aangenaam koel. Redelijke badkamer en separate WC. Uitstekend zwembad waar we met het warme weer veel plezier van hebben gehad.
Hartelijk ontvangen. Romantisch frans huis en omgeving. Interieur ouderwets en niet schoon. Huis voelde de geheke week, ondanks luchten, kil en klam aan.
Zeer rustige omgeving, maar toch in de buurt van veel bezienswaardigheden. Mooie en nette accommodatie.
Het sfeervolle huis ligt op een prachtige, uitstekend onderhouden plek vlakbij het dorpje Prats du Perigord. In het dorp zelf zijn nauwelijks voorzieningen. De faciliteiten in en om het vakantiehuis zijn uitstekend. Met name het grote zwembad ligt er perfect bij. De omgeving is prachtig en er zijn ruim voldoende bezienswaardigheden in de dorpen en steden in de buurt. Alle informatie op de website klopt.
Aanrader. Leuk huis in mooie omgeving met prachtig zwembad. Schoon en prettig. De omgeving is prachtig. Hele mooie middeleeuwse stadjes als Monpazier, Domme, Sarlat en Belves. Kanovaren op de Dordogne, wandelroutes, klimpark, er is genoeg te doen ook met pubers. Heerlijke vakantie gehad.
Een ruim huis met veel ruimte om het huis. Lekker rustig, en volop genoten van de omgeving. Het huis was w.b. inventaris erg goed.
Prats du Perigord ligt in het hart van de Dordogne en alle prachten die dit deel van Frankrijk heeft te bieden zijn perfect bereikbaar. Het dorp zelf heeft echter helemaal niks, waardoor je voor al je boodschappen naar het volgende dorp (8 kilometer) moet. Het huis heeft een enorme tuin en is van alle gemakken voorzien. Een aanrader voor de natuur en cultuur liefhebber!
Prima huis, lekker ruim, goed ingericht en van alle gemakken voorzien. Vanwege de dikke muren blijft het lekker koel in de zomer. Voor de kinderen een uitzonderlijk grote speelweide naast de woning en een prachtig zwembad op loopafstand.
Een oase van rust, een werkelijk schitterend complex huizen, goed zwembad, goede ruimte rondom het huis. De woning zelf is uitstekend geschikt voor een gezin met 2 kinderen.
Mooie omgeving. Het huis heeft een prachtige tuin. Het zwembad is vooral voor de kinderen erg lekker.