Podere S. Giovanni is een oase van rust. De oude boerderijwoning is omringd door de heuvels van Pisa en u kunt er heerlijk ontspannen, lange wandelingen maken of zwemmen in het prachtige zwembad.
Toch bevindt u zich vlakbij talrijke culturele plaatsen zoals Pisa, Volterra, San Gimignano en Lucca. Zelfs Florence kan gemakkelijk binnen een dag worden bezocht. Het strand ligt op ongeveer 30 minuten rijafstand. Na een dagje strand en een diner aan de kust, komt u terug in uw "vredige haven".
Dankzij de eenvoud en ruimte is het huis vooral geschikt voor gezinnen en groepen vrienden. Ook dieren zijn welkom, de hele tuin is omheind.
Op verzoek kan er een cateringservice worden georganiseerd en in oktober en november is het tijd voor de olijvenoogst met eventuele proeverijen!
Sinds het jaar 2016 heeft dit huis een nieuwe eigenaar. Deze heeft zeer veel geïnvesteerd: de badkamers zijn allemaal nieuw, met mooie ingemetselde douches, moderne glazen, de bedbanken zijn allemaal nieuw en luxe, evenals veel van het meubilair. Zelfs de bedden zijn nieuw (nieuwe matrassen) en in alle kamers is er airconditioning!
In de keuken werd de kap vervangen en de gaspitten gerepareerd.
In de tuin is alles goed verzorgd, en er zijn extra faciliteiten bijgekomen zoals een nieuwe barbecue en een nieuwe reinigingsinstallatie voor het zwembad.
Er zijn ook twee nieuwe schoonmaakdames en het hele huis is voorzien van WiFi!
Oppervlakte huis : 600 m²
De villa was onmogelijk te vinden met het adres van Topic Travel. Ook de gps herkende de locatie van het huis niet. Gelukkig stond de eigenaar via Whatsapp paraat en heeft ons de nodige instructies gegeven om er te geraken. Zeer vriendelijke en behulpzame man! Het huis was prachtig, authentiek en zeer groot. Ook het zwembad was groot en mooi, genoeg ligzetels. Prachtig uitzicht over de toscaanse heuvels.
Zuwege schwierig, sonst alles bestens
Een geweldig huis! Gezellig, knus en toch ruim. Fijne grote veranda, ideaal voor buiten eten. Groot zwembad, met ligbedden. Goede locatie in een klein dorpje voor de dagelijkse boodschappen, grotere, supermarkt op 30 minuten rijden. Het enige nadeel is dat de onverharde toegangsweg erg veel gaten en geulen had, niet zo goed voor de auto.
Prachtig ruim vakantiehuis met groot mooi zwembad.
Zeer prettige aankomst! Dag van te voren kregen we van de eigenaar een mail met de vraag hoe laat we aan wilden komen. Kregen ook zijn mobiele nummer erbij. We konden ruim voor de aangegeven tijd van 17.00 uur naar de villa komen. Erg prettig met kleine kinderen!
Het is een geweldige villa, met zeer veel ruimte, een prachtig zwembad, grote veranda en adembenemend uitzicht. Mooie kamers en badkamers, fijn dat er airco in de kamers boven is. Ruime keuken, eetkamer en zitkamer.
Schitterend huis in een geweldig mooie omgeving. We hebben met onze familie (13 pax en 2 kids) heerlijk genoten van 4 dagen Toscane. Het huis is even moeilijk te vinden dus bereid je thuis goed voor maar het is dan ook gelegen in een rustig, schitterend gebied. We hebben de eerste avond genoten van een catering diner, ideaal als je om 19h00 toch moe van de reis aankomt. We hebben gewandeld, gezwommen, de mannen formule 1 op zondag, een dagje Luca en vooral genoten van buiten ontbijten en BBQ s avonds. Je kan ook heerlijk binnen met z'n allen zitten, kortom een geweldige plek voor een lang familie weekend. ps we hadden echt mazzel met het weer, 28 graden dus het zwembad water was even doorbijten maar door de warme zon goed te doen!!
Très bon accueil, et maison très agréable à vivre...chacun sont espace chambre et salle de bain...environnement extérieur beau et naturel...le chemin d'accès est un peu sport mais sans réel souci ! piscine de très bonne taille pour 8 adultes !
een fantastisch huis met alles er op en er aan! Echt bedoeld voor een grote familie zoals wij met 13 persoenmen waren. Veel privacy, doordat elke slaapkamer zijn eigen badkamer had. Slaapkamers overigens geschikt voor 4 tot 6 personen. Prachtig zwembad. en een enorme vrije ligging midden in het Toscaanse landschap! Kortom een plaatje.
Pool war absolut spitze! Ebenso der überdachte Sitzplatz und das jedes Zimmer sein eigenes Bad hat.