Mooi chalet gelegen op 850m hoogte, in het rustige dorpje St Apollinaire, gelegen in de prachtige Franse 'Hautes Alpes'.
Ontdek dit prachtige gebied omgeven door meertjes, bergtoppen en een adembenemend heuvellandschap.
Of het nou de lente, zomer, herfst of winter is, dit is een adembenemende bestemming in ieder seizoen!
Eenvoudig maar knus chalet, volledig ingericht met een gezellig woonkamer met houtkachel en open keuken.
De ingang van het chalet ligt iets boven het niveau van het tuinterras en is bereikbaar via een ruime trap van twee treden.
De woonkamer beschikt over een 4K smart televisie (met Nederlandse zenders), een gezellige zithoek met kachel (inclusief hout) en een eettafel.
De keuken maakt deel uit van de woonkamer en is van alle basis gemakken voorzien.
De tuin beschikt over een veranda waar je lekker onder kunt zitten en aan de andere kant van het huis een picknicktafel waar je heerlijk kan ontbijten en uitzicht hebt over het Lac de Serre Poncon.
Door de veelal ongerepte natuur en bergwereld is dit gebied nog dunbevolkt en daardoor een topbestemming voor liefhebbers van rust, ongerepte bossen, bergen en authentieke bergdorpjes. De regio is bezaaid met prachtige wandelpaden en ideaal voor de verwoede wandelaar!
Het dorpje Saint-Apollinaire is gelegen op een helling aan de rechteroever van de Durance en ligt op de zuidoostelijke flank van een van de meest zuidelijke toppen van het Massif des Ecrins. De omgeving is bezaaid met prachtige meertjes met de dichtstbijzijnde in St. Apollinaire (2.5km), het zwemmeer in Savines-le-Lac (8km) of Lac de Serre Poncon waar je ook allerlei watersporten kunt beoefenen. Genoeg zwemmogelijkheden dus!
Door het zachte klimaat is het hier in elk jaargetij ook heerlijk vertoeven, met, door de hoge ligging, ook een behoorlijke sneeuwzekerheid in de winter!
Bergtoppen tussen de 850 en 3000 meter wisselen elkaar af met prachtige valleien, stuwmeren en authentieke bergdorpen.
In de winter maanden is dit een bekend gebied voor zijn authentiek en kleinschalige skioorden gericht op families zoal Reallon (8km).
Iets verder vind je ook de beroemde skigebieden zoals Les Orres (27km) en op de iets verder gelegen skigebieden van Serre Chevalier, La Grave of Superdévoluy / La Joue du Loup (allemaal op ongeveer1.5 uur rijden).
Door dit gebeid loopt ook het bekende ‘Route des Grandes Alpes’. Een prachtige bergroute over de hoogste Alpencols.
Oppervlakte huis : 100 m²
Er zijn voor deze accommodatie nog geen reviews ingevuld.